Otwórz siebie dzięki NUNO’S Party & Wine

  • Eventy klasy Luks i Premium dla najbardziej wymagających gości,

  • Ekskluzywne i tajemnicze przyjęcia urodzinowe,

  • Unikalne spotkania z degustacją wina w nietypowych i ciekawych miejscach,

  •  Współpracujemy z klubami, hotelami, restauracjami, galeriami sztuki, najlepszymi firmami i z Tobą.

 

    NUNO’S PARTY

Szukasz czegoś specjalnego i wyjątkowego?

Mieszanka kolorowych uczuć otoczonych przez ludzi, których najbardziej kochasz? Chcesz zaskoczyć kogoś bliskiego?

Masz dość zatłoczonych nudnych klubów, z tą samą muzyką, tą samą koncepcją i zbyt drogimi napojami?Jesteś wyjątkowy, pozwól mi sprawić, że poczujesz się właśnie tak.

NUNO’S WINE   

Wino to miłość. Wybrałem dla Ciebie najwyższej jakości winogrona ze słonecznego Douro Vale, położonego na północy Portugalii. Kiedy otworzysz wspaniałą butelkę, napełnisz swój kieliszek i kieliszek swojego partnera, zostaniesz przetransportowany do świata, w którym wschód i zachód słońca zdarzają się w tym samym czasie, gdzie czas się zatrzymuje i gdzie znajdujesz się w stanie Harmonii. Każdy łyk wina Nuno’s otwiera nowe emocje i nowe marzenia.

IMPREZY BIZNESOWE

Kręgle? Paintball? Bar? Nie, nie tym razem. Imprezy firmowe dla dużej liczby osób?

Masz biznes partnerów, którzy lecą do Polski? Potrzebujesz wyjątkowego pomysłu na wspaniały wieczór? Pozwól mi się nimi zająć.
Szukasz miejsca na ważne spotkanie biznesowe? Mam różne pomysły. Wybrałem kilka specjalnych produktów, które zrobią wrażenie na kolegach, pracownikach i partnerach biznesowych.

DEGUSTACJE WINA

Wydarzenia związane z degustacją wina są doskonałą okazją aby spotkać się z ludźmi i cieszyć się życiem.

Chcesz zorganizować degustacje wina w hotelu, restauracji lub galerii? Wzmocnić swój biznes, pokazać swoje umiejętności, zaimponować gościom swoimi produktami? Dlaczego nie zorganizować degustacji wina w galerii sztuki? I ciesz się tym wieczorem, komunikacją, śmiechiem, i doceniając to, co Warszawa ma najlepsze do zaoferowania!

B- DAY PARTY

Wszyscy kochamy imprezy urodzinowe. Wszyscy uwielbiany być zaproszeni na urodziny. Pozwól mi zaprosić Ciebie i Twoich znajomych na TWOJĄ imprezę urodzinową!
Ludzie, których kochasz, niesamowite jedzenie, najlepsze wino, wyjątkowa dekoracja i styl, kwiaty do wyboru! Możesz wyobrazić sobie, że możesz wybrać dowolne miejsce w Warszawie, aby zorganizować swoje urodziny?
Brak pomysłów? Brak czasu? Zajmę się wszystkim za ciebie. Musisz po prostu pojawić się na imprezie i zostać Królem/Królową nocy. Wszystko będzie dla ciebie, wokół ciebie, twoich potrzeb, twoich pragnień. Tylko ty, ty i ty.
Dzień, w którym się urodziłeś, nigdy nie będzie taki sam. Zbieraj wspomnienia, ujawniaj swoje pragnienia.

Nuno Lorêto

Nuno Lorêto

CEO, Host

Zawsze byłem pasjonatem zabawy i imprez. Odkąd przeniosłem się do Cosmopolitanu i zobaczyłem tą piękną salę – w głowie było tylko jedno słowo – IMPREZA! Zorganizowałem 5 imprez podczas pierwszych 4 miesięcy życia w Cosmo. Jednego wieczoru smakowałem wspaniałego wina i myślałem o planach na przyszłość. Pracując jako menedżer finansowy przez ponad 9 lat w najlepszych firmach na świecie, zrozumiałem, że ten wyczerpany i zwiędły świat biznesu potrzebuje kolorowych emocji. Potrzebuje luksusowych imprez, Potrzebuje łyku wina, który odblokowuje wszystkich. Tak narodził się pomysł Nuno’s.

Sofi Fert

Sofi Fert

Brand Manager

Tworzę wizje. I na tym polega prawdziwa marka- Brand. Kiedy poznałam Nuno, z pewnością zrozumiałam, że jego talent polega na dostarczaniu fascynujących imprez i zabawianiu ludzi. Biorąc pod uwagę podświadome pragnienia i psychologię jego talent-potencjału, zbudowaliśmy koncepcję naszej firmy Nuno’s Parties & Wine z własną manufakturą wina w gorącej Portugalii i luksus-eventami, na których ludzi cudownie się bawią, relaksują i zbliżają się dzięki Nuno. To było coś, co sprawiło, że nasza krew się gotowała. Od tego czasu pracuję nad skalowaniem liczby klientów, korzystających z przyjemności od jakości eventów.

Arkadi Podlisker

Arkadi Podlisker

Investor

W moim życiu inwestuję w różne firmy, w których pieniądze zarabiają pieniądze. Ale to jest rodzaj biznesu także dla duszy, który daje również ogromną przyjemność komunikacji z kręgiem biznesowym na naszych eventach. Inwestuję nie tylko w świetne pomysły, ale także w ludzi, stojących za nimi. Wierzę w ciężką pracę, dlatego cenię relaks w stylu jako środek odświeżania mocy. Będąc osobą wymagającą, nie mogłem znaleźć miejsca w Warszawie, które spełniłoby moje oczekiwania. W ten sposób zaczęliśmy dostarczać wydarzenia o wysokim standardzie dla klasy biznesowej.

Happy Clients

{

To była najbardziej ekscytująca impreza w moim życiu! Spędziliśmy czas do rana i to było mega! Dziękuję za niezapomniane urodziny. Bardzo mi się podobało! Bardzo profesjonalny poziom organizacji, uwaga do najmniejszych szczegółach.

- Katarzyna Hasan

Czekamy na Ciebie!

Zawsze planujemy naszą pracę lub biznes. Ale zabawa I relaks to także coś ważnego. Z Nuno's Twoja impreza zostanie prowadzona na najwyższym poziomie!

Adres

Warsaw, 00-105,
ul. Twarda 4
(Cosmopolitan)

Zadzwoń do nas 

(+48) 574 509 491